Concept Coffee Roasters

Concept Coffee Roasters je pražiarňou výberovej kávy založenou v roku 2015, no na trhu pôsobí od roku 2016. Od otvorenia pražiarne je zvyšujúci dopyt po našej káve po celom Slovensku. Za selekciou zelenej kávy, vytváraním profilov praženia a pražením stojí spolumajiteľ Concept-u – Peter Dvorský.

V pražení sa snažíme zohľadňovať najnovšie trendy a technologické postupy. Striktne pražíme iba single origin a specialty grade, spolupracujeme iba so zodpovednými tradermi kávy. Ponuka kávy sa dopĺňa/mení každé 2-3 mesiace.

Naša filozofia nie je len o technickej stránke zdokonaľovania každého praženia, ale aj o prístupe k zlepšovaniu prípravy a kultúry kávovej komunity. Ponúkame taktiež školenia vysokej úrovne o všetkých aspektoch kávy a poskytujeme podporu na zabezpečenie najvyšších štandardov kvality a služieb zákazníkom.

Ak máte záujem zistiť viac o spolupráci s Concept Coffee Roasters neváhajte a kontaktujte nás.

concept_coffeeroasters

Napíšte čo hľadáte a stlačte enter

Košík

Sťahujeme sa do novej pražiarne

Práve balíme pražiarensku techniku,

pretože sa sťahujeme do nových výrobných priestorov. Budeme sa snažiť, aby sme to mali za sebou, čo najrýchlejšie. Kým, ale budeme 100% pripravení, musíme na pár dní obmedziť našu výrobu a bohužiaľ aj predaj.

Ďakujeme za pochopenie