• Hario Kyusu Maru 450ml

   27.00

   Vychutnajte si delikátne čajové lístky tak, že ich zalejete do nádhernej čajovej konvice Hario Kyusu Maru. Hario chápe a zdieľa vášeň pre čaj a to sa odráža v nádhernom sklenenom čajníku. Kyusu Maru je stredne veľký čajník s objemom 450 ml, ktorý vám umožní pripraviť a zdieľať lahodný čaj s ostatnými.

  • Hario v60-02 copper

   63.00

   Krásny medený Hario V60-02 dripper. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 filtre 100ks

   6.50

   Pôvodné Hario V60 papierové filtre vyrobené v Japonsku, sú ideálne pre všetky kávové dripper-y vo veľkosti 02. Filtre zohrávajú dôležitú úlohu v procese výroby kávy, pretože vám umožňujú extrahovať všetku chuť a arómu kávy, zatiaľ čo zachytávajú všetky nežiadúce oleje a zemitosť. Balenie obsahuje 100 ks filtrov.

  • Hario v60-02 keramika

   21.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený z bielej keramiky, ktorá z veľkej časti pohlcuje teplo. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 plast

   10.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený z plastu. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 sklo

   20.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený zo skla a držiak z plastu. Tieto dve časti sa dajú jednoducho oddeliť a pohodlne umyť. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Kalita Wave 185

   35.00

   Nerezový driper od spoločnosti Kalita. Patentovaný filter typu „Wave“ (s vlnovkou po celom obvode) a dizajn plochého dna s tromi otvormi pracujú spoločne, aby zabezpečili rovnomernú extrakciu. Tak je príprava dokonalej kávy jednoduchšia a konzistentnejšia. Odporúčame túto veľkosť (# 185) na prípravu asi 25-45 gramov kávy.

  Napíšte čo hľadáte a stlačte enter

  Košík

  Sťahujeme sa do novej pražiarne

  Práve balíme pražiarensku techniku,

  pretože sa sťahujeme do nových výrobných priestorov. Budeme sa snažiť, aby sme to mali za sebou, čo najrýchlejšie. Kým, ale budeme 100% pripravení, musíme na pár dní obmedziť našu výrobu a bohužiaľ aj predaj.

  Ďakujeme za pochopenie