• Hario Kyusu Maru 450ml

   27.00

   Vychutnajte si delikátne čajové lístky tak, že ich zalejete do nádhernej čajovej konvice Hario Kyusu Maru. Hario chápe a zdieľa vášeň pre čaj a to sa odráža v nádhernom sklenenom čajníku. Kyusu Maru je stredne veľký čajník s objemom 450 ml, ktorý vám umožní pripraviť a zdieľať lahodný čaj s ostatnými.

  • Hario v60-02 copper

   63.00

   Krásny medený Hario V60-02 dripper. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 filtre 100ks

   6.50

   Pôvodné Hario V60 papierové filtre vyrobené v Japonsku, sú ideálne pre všetky kávové dripper-y vo veľkosti 02. Filtre zohrávajú dôležitú úlohu v procese výroby kávy, pretože vám umožňujú extrahovať všetku chuť a arómu kávy, zatiaľ čo zachytávajú všetky nežiadúce oleje a zemitosť. Balenie obsahuje 100 ks filtrov.

  • Hario v60-02 keramika

   21.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený z bielej keramiky, ktorá z veľkej časti pohlcuje teplo. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 plast

   10.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený z plastu. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Hario v60-02 sklo

   20.00

   Klasický Hario V60-02 dripper je vyrobený zo skla a držiak z plastu. Tieto dve časti sa dajú jednoducho oddeliť a pohodlne umyť. Tvar tohto dripper-u je kužeľovitý a z vnútornej strany je pokrytý jedinečnou špirálou, ktorá umožňuje kvalitnejšiu extrakciu a zvýšený prietok vzduchu cez filtračné papiere. Či už ste barista alebo domáci nadšenec kávy, V60 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú kávu s plnou a čerstvou chuťou.

  • Kalita Wave 185

   35.00

   Nerezový driper od spoločnosti Kalita. Patentovaný filter typu „Wave“ (s vlnovkou po celom obvode) a dizajn plochého dna s tromi otvormi pracujú spoločne, aby zabezpečili rovnomernú extrakciu. Tak je príprava dokonalej kávy jednoduchšia a konzistentnejšia. Odporúčame túto veľkosť (# 185) na prípravu asi 25-45 gramov kávy.

  Napíšte čo hľadáte a stlačte enter

  Košík