Obchodné podmienky

PREDÁVAJÚCI

Heavy soul s.r.o.
Mierová 16
92101 Piešťany

IČO: 48053511
IČDPH: SK2120001752

Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka číslo 35424/T

Dozorný orgán:
Inšpektorát SOI pre Trnavský kraj
Pekárska 23, 917 01 Trnava 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č.: 033/5512 689

PREVÁDZKA A OSOBNÝ ODBER

Concept Coffee Roasters
Námestie Juraja Murgaša 3
Piešťany 92101

Kupujúci (zákazník) potvrdením objednávky potvrdzuje, že akceptuje obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásené predávajúcim. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia uvedenými obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu týchto obchodných podmienok.

OBJEDNÁVANIE

Objednať tovar je možné prostredníctvom internetového obchodu alebo e-mailom na shop@conceptcoffee.sk.
Uvedené ceny sú konečné a sú uvedené s DPH v EUR.
Poštovné a balné je účtované dohodou predávajúceho a kupujúceho pri predaji.
Odoslaním objednávky vyjadruje kupujúci súhlas s obchodnými podmienkami a uvedenými cenami tovaru a poštovného. Odoslaním objednávky dochádza k uzatvoreniu kúpnej zmluvy a obe strany majú práva a povinnosti vyplývajúce z platných predpisov. Predmetom zmluvy je tovar uvedený v objednávke.

SPÔSOB DORUČENIA

Kupujúci si vyberie spôsob dopravy a formu úhrady pri objednávaní tovaru. Tovar je zasielaný prostredníctvom spoločnosti DPD Slovensko. Objednávky odosielame 2x do týždňa a to v pondelok a v stredu. V prípade, ak na tento deň pripadne sviatok, objednávky budú odoslané v nasledujúci pracovný deň. Termín uzatvorenia objednávok, pre najbližší odosielací deň, je 18:00 predošlého dňa. Pri spôsobe platby na účet, tovar zasielame v najbližší odosielací deň po pripísaní čiastky na účet predávajúceho. Približná doba doručenia od odoslania objednávky je 24 až 48 hodín. V prípade, že objednaný tovar nebude možné doručiť, predávajúci bude o tom kupujúceho bezodkladne informovať.

PLATBA

Pri platbe formou dobierky je tovar platený pri dodaní tovaru dopravcom.
Ak je tovar skladom a objednávka je vykonaná do 11:00, tovar je odosielaný v deň objednávky. Ak je objednávka vykonaná po 11:00, tovar bude odoslaný v nasledujúci pracovný deň, v inom prípade bude objednávateľ oboznámený s predpokladaným časom doručenia.
Pri spôsobe platby na účet, tovar zasielame okamžite po pripísaní čiastky na účet predávajúceho. Približná doba doručenia po prijatí platby sú 2 pracovné dni.
V prípade, že objednaný tovar nebude možné doručiť, predávajúci bude o tom kupujúceho informovať.
Uvedené poštovné platí pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky.

REKLAMÁCIE A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie budú vybavané v najkratšom možnom čase v súlade s platným právnym poriadkom. Ku každej reklamácii pristupujeme individuálne. O vade tovaru je kupujúci povinný informovať predajcu neodkladne po obdržaní zásielky, v inom prípade reklamácia nebude uznaná. O reklamácii nás prosím informujte písomnou formou na e-mail peter@conceptcoffee.sk.
Za vady zapríčinené prepravcom zodpovedá prepravca. V prípade poškodenia obalu a následne obsahu zásielky spíšte reklamačný protokol so zástupcom prepravcu.
Na tovar sa vzťahuje záruka podľa Zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000 Z. z.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci sa zaväzuje, že osobné údaje poskytnuté kupujúcim, budú slúžiť výlučne pre potreby danej transakcie. Tieto ani iné informácie nebudú poskytnuté tretím osobám, ani iným subjektom.

Napíšte čo hľadáte a stlačte enter

Košík