Back to top

Specialty coffee. Drip it like it's hot.

Concept Coffee Roasters sme začali vytvárať koncom roka 2014. Pražiareň výberovej kávy sme založili v roku 2015, no prvé kávy ste mohli ochutnať až začiatkom roka 2016. Od otvorenia pražiarne nepretržite pracujeme na skvalitnení našich procesov a zvyšovaní kvality nášho produktu. Za selekciou zelenej kávy, vytváraním profilov praženia a pražením stojí spolumajiteľ Concept-u – Peter Dvorský.

V pražení sa snažíme zohľadňovať najnovšie trendy a technologické postupy. Striktne pražíme iba single origin a specialty grade, spolupracujeme iba so zodpovednými tradermi kávy. Ponuka kávy sa dopĺňa/mení každé 2-3 mesiace.

Chceš ponúkať našu kávu?

Telefón

0949 205 711

Napíš pre viac info.

Email

peter@conceptcoffee.sk

Kde nás nájdeš?

Adresa

Concept Coffee Roasters,
Teplická 46,
Piešťany

Naša filozofia.

Naša filozofia nie je len o technickej stránke zdokonaľovania každého praženia, ale aj o prístupe k zlepšovaniu prípravy a kultúry kávovej komunity. Preto sme sa v roku 2017 podieľali na založení festivalu výberovej kávy – Drip Coffee Festival a doteraz sme spoluorganizátormi.
Okrem praženej kávy ponúkame taktiež školenia vysokej úrovne o všetkých aspektoch kávy a poskytujeme podporu na zabezpečenie najvyšších štandardov kvality prípravy kávy a služieb zákazníkom.

Ak máš záujem zistiť viac o spolupráci s Concept Coffee Roasters, neváhaj a kontaktuj nás.

Kontakt

    Objednávky pražíme, balíme a odosielame v pondelok a v stredu. Uzávierka objednávok je v nedeľu a v utorok o polnoci.
    This is default text for notification bar