probat

Začíname

Ahoj! S radosťou vám oznamujeme, že náš veľkoobchod je plný čerstvých sezónnych káv. Vyhľadávame výnimočné kávy a pražíme ich tak, aby vynikla ich prirodzená chuť. To je to, čo robíme. Je to naša profesia a vášeň. A aby to bolo ešte lepšie, vždy vám poskytneme podrobné informácie o ceste každého kávového zrna od stromu až po šálku. Navyše často ponúkame dopravu zadarmo pri objednávkach určitej veľkosti. Príďte k nám a pomôžeme vám nájsť perfektnú kávu pre vašu firmu!

Spolupráca

Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s ľudmi zapálených pre kávu, ktorí zdieľajú našu vášeň pre vytváranie výnimočných kávových zážitkov. Náš program nákupu zeleného zrna, dôkladné techniky praženia a prísna kontrola kvality v pražiarni nám umožňujú dodávať našim partnerom rozmanitú škálu sezónnych káv.

Okrem samotného dodávania kávy sa snažíme podporovať našich partnerov v každom aspekte ich podnikania, čím zabezpečujeme kvalitnú a udržateľnú prevádzku. Prenikneme do vašich špecifických konceptov a túžob a podelíme sa s vami o naše rozsiahle vedomosti a skúsenosti.

cupping