Kaviareň alebo reštaurácia

Spoločnosť Concept Coffee Roasters sme začali vytvárať koncom roka 2014. Pražiareň sme založili v roku 2015, ale prvé kávy ste mohli ochutnať až začiatkom roka 2016. Od otvorenia pražiarne neustále pracujeme na zlepšovaní našich procesov a zvyšovaní kvality našich výrobkov. Za výberom zelenej kávy, tvorbou pražiacich profilov a pražením stojí spolumajiteľ spoločnosti Concept Peter Dvorský.

Pri pražení sa snažíme zohľadňovať najnovšie trendy a technologické postupy. Pražíme výhradne kávu špeciálnej kvality, spolupracujeme len so zodpovednými obchodníkmi s kávou.

Filozofiou veľkoobchodnej spolupráce so spoločnosťou Concept je rásť spolu s našimi zákazníkmi. Veríme, že jediným udržateľným spôsobom rastu je úzka spolupráca so zákazníkmi. Naša káva nie je určená na to, aby bola všade, chceme spolupracovať s vybranými klientmi, ktorí zdieľajú vášeň pre kvalitnú kávu a vieru v kvalitu.

Ako to funguje?
1. Kontaktujte nás prostredníctvom peter@conceptcoffee.sk alebo použite kontaktný formulár.

2. Spoločne vyberieme kávu, ktorá najlepšie splní vaše očakávania.

3. Pondelok je konečným termínom pre objednávky. Pečieme a balíme vždy v pondelok a stredu. Na druhý deň odovzdáme kávu kuriérovi a tá putuje k vám.

4. Cesta od nás k vám trvá maximálne 48 hodín v závislosti od vašej polohy.